Παγκύπρια Οργάνωση Συγγενών Αγνοουμένων
Μέσα στο πλαίσιο του 36ου Μαραθωνίου Αγάπης Αγνοουμένων η Παγκύπρια Οργάνωση Συγγενών Αγνοουμένων διοργάνωσε την Τετάρτη 9 Ιουνίου 2021 Τρισάγιο για τους Πεσόντες της Τουρκικής Εισβολής και Δέηση για την Ανεύρεση των Αγνοουμένων μας.
Τον Σύνδεσμο μας εκπροσώπησαν στο Τρισάγιο ο πρόεδρος κύριος Γιώργος Γεωργιάδης,ο τέως πρόεδρος κύριος Σταύρος Ανδρέου και το μελος του ΔΣ κύριος Νικόλας Ανδρέου.
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2021/06/197210382_958054298258928_4138535816075247471_n-1024x768.jpg)
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2021/06/197386285_958102001587491_3975002347522362555_n-1024x768.jpg)
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2021/06/197216922_958054438258914_5452171465590588397_n-1024x768.jpg)