Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος Εφέδρων Πυροβολικού συγχαίρει στον Αντιστράτηγο Λουκά Χατζημιχαήλ για το διορισμό του στη θέση του Υπαρχηγού της ΕΦ. Ευελπιστούμε όπως ο Αντιστράτηγος Χατζημιχαήλ συνεχίσει το επιτυχές έργο των προκατόχων του.
Ο Σύνδεσμος μας εκφράζει επίσης τις θερμές ευχαριστίες του στον απερχόμενο Υπαρχηγό Αντιστράτηγο Κώστα Χρυσηλίου για την άψογη και αγαστή συνεργασία που είχαμε μαζί του.
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2022/09/IMG_4483-1024x683.jpg)
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2022/09/IMG_4484-1024x683.jpg)
![](https://www.pyrovolitis.org.cy/wp-content/uploads/2022/09/IMG_4485-1024x687.jpg)